Elektromechanikus Németország"/> Elektromechanikus Németország - MedialJob

Elektromechanikus Németország

Teljes munkaidőben
  • Feladás dátuma: 2020. január 14
  • Jelentkezés előtt: 2022. január 14
Munkaköri leírás

Elektromechanikus munkahely Németországban jutalék nélkül, közvetítő nélkül, munkaszerződéssel a munkáltatóval.

A Medialjob segítségével garantálhatja és garantálja a munka biztonságát, mivel egy közvetlen munkáltatókkal rendelkező német vállalat.
Az általunk kínált FEJLESZTÉS-BIZTONSÁG-ELLENŐRZÉS révén az Ön új munkahelyére való távozásától a foglalkoztatási biztosítási kötvény biztosítja.

Tartózkodási hely: Westerstede
Fizetés: 2 262,00 euró Bruttó / hónap
Szállás: 255 Euro / hó, az összes szolgáltatással együtt
Munkaidő: 174 óra / hónap & #8211; 5 nap / hét reggel műszakban 06: 00-14: 30 délután 14: 00-22: 30
A német munkaadó által kínált teljes integrációs program.

Ipari sütőipari központban működik.
Az ideális jelölteknek tudniuk kell, hogyan kell kicserélni, kijavítani az elektromos áramköröket, berendezéseket, berendezéseket, diagnosztizálni és kijavítani az elektromos berendezésekben és az elektromos berendezésekben / készülékekben található hibákat, elvégezni azok karbantartási munkáit, létrehozni / ellenőrizni az áramköröket.

A munka célja
Az elektromos hibák elkerülése érdekében a technológiai berendezések és berendezések működtető és vezérlő elemeinek karbantartását végezzük.
Javítási munkák elvégzése a gépek villamos berendezésein és a technológiai berendezéseknél.

követelmények:
& #8211; Elektromechanikai diploma
& #8211; Legalább 6 hónapos tapasztalat
& #8211; Német nyelv minimum A2
& #8211; A németországi hosszú távú letelepedés vágya.

Elektromechanikus foglalkoztatás Németországban

A németországi elektromechanikai pozíció vagy bármely más munka Németországban történő betöltéséhez a jelöltnek el kell küldenie a teljes önéletrajzot a helyes elérhetőségekkel és az indulás dátumával.
A szerelők felvételi és felvételi módszereit Németországban csak önéletrajz és interjú alapján végzik.

Egyéb németországi állásajánlatok itt találhatók:  Munkahelyek Németországban jutalék nélkül

A MedialJob Partner Eures Európai Unió

A MedialJobot a német Munkaügyi Minisztérium engedélyezi, 93131235 felhatalmazással, és az EURES partner, azonosítószámmal 1378935.

Hely - Elektromechanikus munkák Németországban

Elektromechanikus munkahely Németországban

Németország

hu_HUHungarian
ro_RORomanian de_DEGerman en_USEnglish bg_BGBulgarian hu_HUHungarian