Munkahelyek Németországban párok számára & #8211; háztartás"/> Munkahelyek Németországban párok számára - háztartás - MedialJob

Munkahelyek Németországban párok számára & #8211; háztartás

Teljes munkaidőben
  • Feladás dátuma: 2020. január 23
  • Jelentkezés előtt: 2022. január 23
Munkaköri leírás

Munkahelyek Németországban háztartási párok számára

Munkavállalás Németországban háztartási párok számára (szállodai szoba takarítás) közvetlen munkáltatóval, jutalék nélkül, közvetítés nélkül.

A Medialjob segítségével garantálhatja és garantálja a munka biztonságát, mivel egy közvetlen munkáltatókkal rendelkező német vállalat.
A Munka-biztonság-ellenőrző szolgáltatással az indulásától az új munkahelyéig a munkabiztosítási kötvény biztosítja.

Párok munkalehetőségei Németországban:

Napi takarítás és karbantartás a szobákban, előcsarnokban, fogadótermekben, konferenciatermekben.
Tartsa be a szálloda és az ügyfelek alapelveit, és jelentse a feletteseknek a talált károkat, lopásokat és tárgyakat.
A munkaidő optimalizálása.

Munkakövetelmények:
Felelős és komoly emberek.
Minimális tapasztalat a területen.
Minimális német vagy beszélgető angol nyelvtudás.

előnyök:
Egy német munkaszerződéssel és minden szociális és egészségbiztosítás fizetésével dolgozunk.
A szerződések határozatlan időre szólnak, vagy kérésre szezonális szerződések köthetők 6 hónapra (munkáltatótól függően).
A fizetés bruttó 1800 EURO -tól kezdődik.
A havonta ledolgozott órák száma körülbelül 185, plusz a fizetett órák száma.
A szállást egyágyas szobákban, a munkahely közelében, vagy a személyzet szobáiban, ha ez lehetséges.

Alkalmazás munkahelyek Németországban párok számára

Annak érdekében, hogy kitöltsék a takarítási helyeket Németországban vagy bármilyen munkát Németországban, a jelöltnek el kell küldenie a teljes önéletrajzot a helyes elérhetőséggel és a kezdés dátumával.
A takarítási munkaerő-felvételi módszereket Németországban csak önéletrajz és interjú alapján végzik.

KAPCSOLATOK NÉMETORSZÁG - MUNKAVÁLLALATI SZERZŐDÉS

A legtöbb német vállalat korlátlan munkaszerződést kínál, három hónapos próbaidővel. Kivételt képeznek a gasztronómiai szállodák turisztikai területei, ahol március-novemberben szezonális bérleti díjak készülnek.
A munkaszerződést érkezéskor aláírják közvetlenül a német munkáltatóval, és a fizetés a német munkaügyi törvény szerint kerül áratra, az ágtól és a képesítéstől függően.
A német munkaszerződéssel minden adót az államnak és az egészségbiztosításnak fizeti, a német egészségbiztosításból és állami támogatásból részesülve.

Egyéb németországi állásajánlatok itt találhatók:  Állásajánlatok Németországban pároknak jutalék nélkül

A MedialJob Partner Eures Európai Unió

A MedialJobot a német Munkaügyi Minisztérium engedélyezi, 93131235 felhatalmazással, és az EURES partner, azonosítószámmal 1378935.

Németország

Munkahelyek Németországban háztartási párok takarításában

Munkahelyek Németországban - takarítás jutalék nélkül

hu_HUHungarian
ro_RORomanian de_DEGerman en_USEnglish bg_BGBulgarian hu_HUHungarian