Driver Germany & #8211; Tehergépkocsi 12 tonna"/> Sofőr Németország - 12 hangos teherautó - MedialJob

Driver Germany & #8211; Tehergépkocsi 12 tonna

Teljes munkaidőben
  • Feladás dátuma: 2020. január 11
  • Jelentkezés előtt: 2022. január 11
Munkaköri leírás

Teherautó-sofőr állást foglalkoztat Németországban, jutalék nélkül, közvetítők nélkül, közvetlenül a német munkáltatóhoz.

A Medialjob segítségével garantálhatja és garantálja a munka biztonságát, mivel egy közvetlen munkáltatókkal rendelkező német vállalat.
Az általunk kínált FEJLESZTÉS-BIZTONSÁG-ELLENŐRZÉS révén az Ön új munkahelyére való távozásától a foglalkoztatási biztosítási kötvény biztosítja.

Munkáltató: Sütőipari üzem regionális éjszakai szállítással
Régió: Hamburg-Lubeck
Szerződés: Korlátlan, a munkáltató aktív integrációjával.
Menetrend: Éjszakai műszak 7-8 óra hétfőtől péntekig
Fizetés: 2 100,00 € nettó - Hold

Raklapolt élelmiszereket szállítunk a Hamburg-Lübeck útvonalon.
Naponta 8 és 12 ág között szállítják, ahol letölti és esetleg feltölti a visszatéréseket.
NEM NEM KÜLÖNLEGES MOZGATÁSOK NEM VONATKOZIK VAGY NÉLKÜL NÉMETORSZÁGON.
A SZÁLLÍTÁS 150KM-N KERETT.
A be- és kirakodás elektromos lízissel történik (Ameise targonca)
A szállás költségeit az első 2 hónapban a munkáltató viseli. 1 vagy 2 fő részére egy berendezett szobában fog szállni.
Van az internetes szobában, hűtőszekrény és főzőlap.
Ezen időszak eltelte után a munkáltató segítséget nyújt Önnek egy stúdió vagy apartman megkeresésében.
2100.00 EURO NET / HÓNAP + 250.00 EURO bónusz a kezdeményezési időszak után a szállítási túrák során (A fizetés fennmarad az összes adó megfizetése után).

követelmények:
Az ideális jelölt legalább 6 hónapos tapasztalattal rendelkezik, kezdőként beszél németül, és hosszú távú vágyakozik Németországban.

Illesztőprogram-alkalmazás Németország

A tehergépkocsi-vezető helyének betöltéséhez Németországban vagy bármilyen más munkához Németországban a jelöltnek el kell küldenie a teljes önéletrajzot a helyes elérhetőségekkel és az indulás dátumával.
A teherautó-sofőr felvételi módszereit Németországban csak önéletrajz és interjú alapján készítik.

MUNKAVEZETŐ NÉMETORSZÁG - MUNKAVÁLLALATI SZERZŐDÉS

A legtöbb német vállalat korlátlan munkaszerződést kínál, három hónapos próbaidővel. Kivételt képeznek a gasztronómiai szállodák turisztikai területei, ahol március-novemberben szezonális bérleti díjak készülnek.
A munkaszerződést érkezéskor aláírják közvetlenül a német munkáltatóval, és a fizetés a német munkaügyi törvény szerint kerül áratra, az ágtól és a képesítéstől függően.
A német munkaszerződéssel minden adót az államnak és az egészségbiztosításnak fizeti, a német egészségbiztosításból és állami támogatásból részesülve.

Egyéb munka-, munkaerő-felvételi és foglalkoztatási ajánlatok Németországban itt találhatók:  Munkahelyek Németországban jutalék nélkül

A MedialJob Partner Eures Európai Unió

A MedialJobot a német munkaügyi minisztérium engedélyezi a németországi munkavégzéshez, 93131235 engedéllyel, és az EURES partner, azonosítószámmal 1378935.

HOGYAN KÉRJÜK IGÉNYELEM HATÁROZNI?

Németország sofőr

Vezetői munkahely Németország jutalék nélkül.

Németország

hu_HUHungarian
ro_RORomanian de_DEGerman en_USEnglish bg_BGBulgarian hu_HUHungarian